hifu odos stangrinimas
HIFU smas liftingas VILNIUS

 

HIFU 7D odos patempimui, stangrinimui ir riebalų naikinimui.

 

Didelio intensyvumo fokusuotas ultragarsas – naujausia technologija grožio srityje. HIFU pranašesnis už RF ir lazerinį odos atjauninimą, nes nepažeidžiant epidermio gali paveikti gana gilius odos ar riebalų sluoksnius – veidui nuo 1,5 mm iki 4,5 mm gylio, kūnui nuo 3,0 mm iki 16 mm. Taškinė koaguliacija įvairiuose gyliuose „sumažina“ odos plotą, sustangrina, išlygina raukšles. Kolageno ir elastino sintezė bei audinių regeneracija aktyviai vyksta dar pusmetį po procedūros, rezultatai džiugina apie 1-2 metus.
HIFU poveikis:
1. Ryškiai sustangrėjusi oda;
2. Pasitempusi kaklo, pasmakrės, vokų oda, išryškėjęs veido ovalas;
3. Skaistesnė, lygesnė oda, sumažėjusios poros;
4. Išnykusios ar sumažėjusios raukšlės;
5. Stangresnė oda žastų, krūtinės, šlaunų, pilvo srityse, ženkliai sumažėjusios strijos.
KAIP HIFU VEIKIA?
Procedūros metu stimuliuojama kolageno sintezė, į reikiamus odos sluoksnius veikiant fokusuota ultragarso energija (HIFU). Odos sluoksnis, kuris yra koreguojamas plastinių operacijų metu, taip yra veikiamas be pjūvių ir odos paviršiaus pažeidimų tinkamame gylyje sudarant tinkamą temperatūrą, išprovokuojant regeneracinį procesą, naujo kolageno sintezę.
Didelio intensyvumo nukreiptas ultragarsas (HIFU) tiesiogiai teikia šilumos energiją 60-75 ° C temperatūroje odos ir poodinio audinio rekonstrukcijai neinvaziniu būdu, kuris stimuliuoja ir atnaujina odos kolageną, taigi, pagerina odos struktūrą ir sumažina odos peršvietimą.
Skirtingai nuo lazerių, kurie prasiskverbia į odą iš išorės, HIFU procedūra nepažeidžia ir neveikia odos paviršiaus, tiksliškai fokusuoja ultragarso energiją specialiai į giluminius odos struktūrinius audinius, kur stimuliuoja kolageno regeneraciją.
Ultragarso procedūra stimuliuoja gilius struktūrinius odos sluoksnius, tai yra natūralus regeneracinis procesas, skatinantis naujų kolageno skaidulų augimą, kuris laikui bėgant “pakelia” ir stangrina odą.
HIFU 7D NAUDA:
1. Stangresnė, ženkliai jaunesnė oda.
2. Nechirurginė, neinvazinė procedūra.
3. Nėra gijimo ir poprocedūrinės priežiūros.
4. Natūraliai atrodantys rezultatai.
REZULTATAS:
Kadangi ultragarso technologija iš tiesų dirba neinvaziniu iš vidaus veikiančiu metodu, rezultatai aiškiai matomi palaipsniui per 2-3 mėnesius ir gali toliau tobulėti iki 6 mėnesių po procedūros. Rezultatas išlieka mažiausiai
Kaina  ( priklauso nuo impulsu kiekio):
Veidas – 300-350 eur.
Kaklas – 150 -200 eur.
Pasmakrė – 50-100 eur.
Veidas su pasmakrė – 350-400eur.
Pasmakrė su kaklu–180-300eur.
Veidas su kaklu ir pasmakre – 500-600 eur.
Pilvas – 150-350 eur.
Šlaunų sritis nuo – 150-400 eur.
Rankos – 150-300 eur.