ElektroporacijaBEADATINĖ MEZOTERAPIJA – elektroporacija

Mezoterapija – tai netradicinė medicinos metodika, kurios esmė yra specialių kokteilių, t.ty. mikroskopinių dozių įvedimas į įvairias kūno vietas, kurioms reikalingas gydymas.

Beadatinė mezoterapiją (neinjekcinė) naudoja kombinuotą terapiją. Šis metodas vienu metu veikia ultragarso bangomis ir impulsine elektroterapine stimuliacija. Šis mechanizmas naudoja aktyvią transderminę terapinę sistemą, kurią sudaro konkrečios gydomosios medžiagos įvedimas į organizmą per epidermio ir dermos sluoksnius, kartu naudojant sonoterapiją (fonoforezę) su elektriniu impulsu.

Odos srityje, kurioje atliekama mezoterapija ultragarsiniu spinduliavimu, vyksta šie pokyčiai:

  • vietiniai temperatūros pokyčiai;
  • slėgio pokyčiai ląstelėje;
  • gydomųjų medžiagų skverbimasis į poodinį audinį.

Beadatinę mezoterapiją sudaro keturi etapai:

  • kosmetikos medžiagų įvedimas;
  • cirkuliacija;
  • drenavimas;
  • stimuliacija.

Elektoroporacija – tai procesas, vykstantis ląstelės membranoje dėl aukštos įtampos elektrinio lauko veikimo.
Dėl trumpalaikio (trunka kelias milisekundes) elektrinio lauko veikimo, įvyksta grįžtamieji pakitimai- trumpalaikė ląstelės membranos destabilizacija, o ypač jos lipidinėse struktūrose, kuriose atsiranda porose. Tai saugus procesas, nes jis nepažeidžia ląstelės membranos, o leidžia įvesti į ląsteles kosmetinių priemonių molekules. Procedūros tęstinumas priklausomas nuo kosmetinių priemonių aktyvumo. Vidutiniškai, galima manyti, procedūros poveikis tęsis 24-48 valandas. Dalelės, kurios yra įvedamos per procedūrą, turi suirti per natūralius cheminius procesus į naudingąsias daleles ir laisvuosius radikalus, kurie vėliau jungiasi prie radikalų kraujyje.

Elektroporacija kartu su ultragarso bangomis leidžia kosmetinėms priemonėms patekti į dar gilesnius odos sluoksnius. Rezultatai matomi jau po pirmos procedūros.

Tai alternatyva klasikinei mezoterapijai, be to padeda išvengti šalutinio poveikio (patinimų, paraudimų, mikrohematomų- mėlynių).

Rekomenduojama atlikti 1 procedūrą per savaitę.

TRUKMĖ: 60- 80 min.
KAINA SU VEIDO PROCEDŪRA: 50-65 €