dermomasazinis-vakuumasDERMOMASAŽINIS VAKUUMAS

Tai yra inovatyvus aparatas vakuuminiam kūno masažui. Procedūros su šiuo aparatu yra pripažintos kaip geriausios neinvazinės procedūros celiulitui mažinti, visiškai saugios, padeda atstatyti natūralius kūno procesus. Be to, stimuliuoja „laimės hormonų“ endorfinų gamybą – procedūra suteikia atsipalaidavimo malonumą.

PRIVALUMAI

  • Stabilus neigiamas slėgis procedūros metu
  • Įvairaus dydžio antgaliai (5 vnt.)
  • Skaitmeninė aparato galios kontrolė
  • Lengvai dezinfekuojamas išorinis filtras

Dermomasažinis vakuumas – tai modernus prietaisas vakuuminiui kūno masažui atlikti. Šis metodas buvo užpatentuotas 1986 m. Louiso Paulo Guitay ir išpopuliarėjo estetinės medicinos srityje – endermologijoje.

Šis metodas atrastas ieškant efektyvaus poveikio randų bei jungiamojo audinio pakitimams gydyti. Tyrimai parodė, kad efektyviausias būdas geriems rezultatams pasiekti yra odos ir gilesniųjų audinių esančių po ja masažavimas, pakeliant ir pervoluojant odą.

Rankų masažas yra varginanti procedūra ir užima nemažai laiko. Specializuotas aparatas yra puiki alternatyva apjungianti masažą ir mechaninį vakuumą, kuris pirmiausia pritraukia ir pakelia odą, o po to voluojant pertransformuoja ją.

Tokio veikimo principo dermomasažinis vakuumas veikia odą ir poodinį riebalų sluoksnį. Šis metodas gali būti klasifikuojamas kaip jungiamojo audinio masažas. Šis metodas taip pat dažnai yra vadinamas lipomasažu. Šiuo aparatu atliekamų procedūrų rezultatas yra celiulito mažėjimas, nes skaidomos riebalinės ląstelės, ir pastebimai mažėja kūno apimtys. Randai ir strijos tampa mažiau matomos.

Taip pat mikrocirkuliacijos skatinimas mažina audinių patinimus ir pabrinkimus. Procedūros metu visas kūnas, išskyrus krūtis, masažuojamas specialiu antgaliu – vakuumo taure, kurioje yra įrengti 4 – 6 judantys rutuliukai, sujungti į siurbimo vamzdį. Šis masažas ypač taikomas celiulito pažeistoms sritims.

Paprastai masažas atliekamas aplink šlaunis, sėdmenų ir pilvo srityse.

Procedūra yra visiškai neinvazinė ir saugi, palaiko natūralius organizmo procesus. Be to, ši procedūra skatina endorfinų – “laimės hormonų” gamybą, kurie padeda ne tik atsipalaiduoti, bet ir pailsėti. Masažas atliekamas naudojant specialius anticeliulitinio, modeliuojamojo ar regeneruojamojo poveikio produktus.

Ši procedūra yra pripažinta geriausia neinvazine procedūra celiulitui mažinti.

Visiškai neinvazinis ir saugus metodas celiulito mažinimui, liekninimui bei jungiamojo audinio atkūrimui. Procedūros metu gerinamas kraujo ir limfos tekėjimas, o dermos sluoksnio mikromasažas gerina audinių regeneraciją, elastingumą ir stangrina odą. Procedūros ypač tinkamos turintiems antsvorio ir celiulitą.

Rekomenduojama atlikti 1 procedūrą per savaitę.

Procedūros kaina nuo 20 Eur.