liekninamasis-kuno-ivyniojimas-su-ThalionLiekninamasis viso kūno įvyniojimas su THALION kosmetika „Jūrinė lieknėjimo terapija”

Šis itin didelės koncentracijos „Laminarios” ir „Fucus” dumblių įvyniojimas stimuliuoja medžiagų apykaitą, skatina riebalinių ląstelių skilimą ir toksinų šalinimą. Įvyniojimo metu gausiai prakaituojama, bet organizmas apsaugomas nuo mineralų netekimo. Reikiamą apsaugą suteikia „Thalasso – Oligo” (jūros vandens milteliai, kuriuose gausu mineralų ir mikroelementų). Rezultatas – geresnis audinių tonusas, dailios kūno linijos, mažesnės riebalų sankaupos.

Procedūra atliekama su jūrinės kilmės odos priežiūros kosmetika THAL‘ION. Šios kosmetikos įkvėpimo šaltinis – jūra. Tai nuostabus sveikatos šaltinis, kadangi ji suteikia mums visų elementų, reikalingų gerai savijautai ir formai palaikyti: mineralų druskų, mikroelementų, vitaminų, aminorūgsčių. THAL‘ION kosmetikos pagrindas – jūrų dumbliai, kurie puikiai regeneruoja odą, papildo ją mineralais bei šalina toksinus. Su THAL‘ION pasinerkite į vandenyną ir pajuskite jo teikiamą naudą!

Procedūros eiga:

  • viso kūno šveitimas;
  • aktyvatorius;
  • liekninamasis įvyniojimas;
  • nuvalymas karštais rankšluosčiais.

Trukmė – 60 min.