Mezoterapija Fusion Mesotherapy Meso Pen

Apie Fusion Mesotherapy Meso Pen

Mikroadatinė terapija  su Fusion Mesotherapy® MESO-PEN automatine mikroadatine sistema pasiekiamas gylis nuo 0.25 iki 2.0 mm, jis gali būti reguliuojamas procedūros metu, tokiu būdu parenkamas reikiamas gylis skirtingose srityse. Šis metodas naudojamas kolageno ir elastino skaidulų sintezės aktyvinimui ir geresniam medžiagų patekimui į odą. Mikroadatinė terapija – moderni, sparčiai populiarėjanti estetinės medicinos procedūra.

Mikroadatinė terapija, skirtingai nei dauguma kitų estetinių odos atnaujinimo procedūrų, nežaloja ir nepašalina odos raginio sluoksnio, o tik jį subado – perforuoja. Ši procedūra ne tik tiesiogiai stimuliuoja odos baltymų kolageno ir elastino gamybą, tačiau ir žymiai pagerina terapinių ar mezoterapinių medžiagų skverbtį  (iki 80%). Šiai estetinės medicinos procedūrai prigijęs „indukcinės kolageno terapijos“ terminas.

Kada taikoma Meso-Pen adatinė sistema?

Meso-Pen SNS automatinė adatinė sistema yra naudojama veido arba kūno procedūrų metu, vadinamam mikro subadymui arba intensyviam odos subadymui atlikti. Tai yra kolageno „sukūrimo“ terapija, ypač efektyvi procedūroms nuo randų, strijų, raukšlių ir esant odos suglebimui.

Kada negalima taikyti Meso-Pen adatinės sistemos?

Nėštumo ir žindymo laikotarpiu, esant odos onkologiniams, virusiniams ir infekciniams susirgimams, keloidinio randėjimo atvejais, jei vartojami kraujo krešėjimą mažinantys vaistai, jei yra alergija paviršiniams odos anestetikams, prastas odos gijimas, diabetas,  aktyvi aknė, egzema, rozacėja (rožinė), sunki saulės keratozė, iškilūs apgamai ar karpos.

Kaip veikia odos Meso-pen adatinė sistema? 

Net jeigu nėra matomo išorinio odos pažeidimo, viena mikro adata padaro smulkią žaizdelę odoje. Jūs negalite pamatyti ar pajausti labai greitų odos pažeidimų. Nepaisant to, kad adatinė sistema sukuria trumpalaikius odos pažeidimus, kūnas vistiek veikia taip, kad natūraliai užgydytų save. Potrauminis odos atsakas yra gaminti kolageną ir elastiną – dvi pagrindines odos statybines medžiagas. Kadangi procedūros metu nėra pašalinamas ar iš tikrųjų pažeidžiamas esantis odos kolagenas, naujo kolageno formavimąsis tiesiog vyksta esančiame sluoksnyje.
Naudojant Meso-Pen adatinę sistemą odoje atliekama daugiau nei šimtas adatų dūrių, o kiekvienas jų stimuliuoja naujų kolageno skaidulų atsiradimą. Nesunku pastebėti, kad po kurio laiko tose vietose kur atliktas odos subadymas, žymiai padidėja odos tankumas, elastingumas ir bendra jos būklė.
Be to, skirtingose zonose, atsižvelgiant į odos storį ir esančius defektus, galima parinkti reikiamą dūrio gylį, reguliuojant sukamą žiedą nuo 0.25 iki 2.0 mm. Procedūrai naudojama sterili vienkartinio naudojimo 12 adatų kasetė. Dėl šios priežasties procedūros su Meso-pen mikroadatine sistema yra saugios.

“Fusion Mesotherapy” linijos produktai yra be jokių konservuojančių medžiagų: mezoterapiniai kokteiliai pateikti sterilizuotuose buteliukuose.Taip pat produktai yra be jokių kvapiųjų ar dažomųjų medžiagų. Taigi su šiais produktais atliekamos procedūros yra ne tik efektyvios, tačiau ir maksimaliai saugios. Platus mezoterapinių kokteilių asortimentas leidžia spręsti įvairias odos estetines problemas.

Mikroadatinė mezoterapija veido ir dekoltė odos  (5 ml. koktelio Fusion Mesotherapy )-50 eur
Mikroadatinė mezoterapija veido ir dekoltė odos  (3 ml. koktelio Filorgos NCTF135HA) -75 eur
Mikroadatinė mezoterapija veido ir dekoltė odos  (5 ml. koktelio Dermaheal HSR)  -50 eur

Mikroadatinė mezoterapija plaukų odos  (3 ml. koktelio Filorgos Dermaheal HL ) -40 eur