Oxygen botanicals

 

OXYGEN BOTANICALS

Kanados koncernas Cosmetics Manufactures Ins.(CMI) jau daugiau nei 25 metus sėkmingai kuria ir gamina veido, kūno ir plaukų priežiūros priemones, dekoratyvinę gydomąją kosmetiką, maisto papildus ir vaistinius preparatus.

Kompleksas CMI Oxygen – tai unikali liposominė struktūra (katezoma), gebanti įvairius odos sluoksnius aprūpinti molekuliniu deguonimi. Komplekso sudėtyje esantis deguonis padeda palaikyti sveiką odos būklę ir lėtina senėjimo procesus.

Katezomos prasiskverbia į viršutinius epidermio sluoksnius ir ten nusėda. Jos atsiveria palaipsniui, per 3-4 valandas nuo kremo užtepimo, ir padeda palaikyti pastovų pakankamą deguonies lygį.

Iki šiol nei viena pasaulio laboratorija nesugebėjo pasiūlyti tokios natūralios ir veiksmingos odos ląstelių aprūpinimo molekuliniu deguonimi sistemos. CMI gaminami produktai atitinka tarptautinius kokybės reikalavimus, jiems suteikti indvidualūs registracijos numeriai (DIN).

OXYGEN BOTANICALS – pirmoji pasaulyje kosmetikos priemonių linija, įkūnijanti odos grožio ir jaunystės išsaugojimo per sveikatingumą idėją. Šios linijos priemonių sudėtyje yra viskas, ko reikia mūsų odai:

 • optimali nuolatinė grynojo deguonies koncentracija komplekse CMI Oxygen,

 • platus drėkinamųjų bei drėgmę sulaikančių priemonių spektras, jūros vandens mineralai odos mineralinių medžiagų ir vandens balansui palaikyti,

 • gausus augalinės, mikrobiologinės ir biotechnologinės kilmės maitinamųjų medžiagų kiekis, bei sintezę aktyvinančios medžiagos, padedančios palaikyti tinkamą apykaitinių procesų intensyvumą.

Kompleksas CMI Oxygen – unikali katezomų struktūra, į kurios sudėtį įeina japoniškos žaliosios arbatos ekstraktas, papildytas grynuoju deguonimi, išgautu ne cheminiu būdu, L-karnitinas ir kofermentas Q10, apgaubti liposomine membrana, savo struktūra primenančia odos truktūrą.

Žaliosios arbatos ekstraktas – žinomas kaip stiprus antioksidantas, stabdantis ląstelių ir tarpląstelinių struktūrų oksidacijos procesus, jis pasižymi priešuždegiminėmis, baktericidinėmis ir priešnavikinėmis savybėmis, saugo nuo UV spingulių poveikio. L-karnitinas aktyviai dalyvauja biocheminiuose energijos išgavimo iš riebalų procesuose. Kofermentas Q10 – unikalus antioksidantas, pasižymintis ne tik gebėjimu nukenksminti laisvuosius radikalus, bet ir atkurti kitų antioksidantų, pavyzdžiui vitamino E, aktyvumą. Kofermentas Q10 būtinas energijos gamybai organizmo ląstelėse.

OXYGEN BOTANICALS – tai pažangios patirties, inovatyvių tecnologijų ir tradicinių kosmetologijos ir farmakologijos metodikų derinys. Daugybė kosmetologijos centrų ir klinikų, grožio ir SPA salonų visame pasaulyje jau pasirinko OXYGEN BOTANICALS.

Kosmetologai ir grožio salonų vadovai domisi kosmetikos priemonėmis OXYGEN BOTANICALS dėl šių priežasčių:

 • Unikali indviduali aprūpinimo deguonimi niša. Užtikrinamas natūralus molekulinio deguonies patekimas į odos ląsteles.

 • Gamintojas – farmacijos kompanija – užtikrina kokybę. Nuosava laboratorija, technologijų laikymasis, poveikio odai tyrimai ir t.t. Procesas valdomas nuo pirminių receptūrų iki galutinių produktų.

 • Optimalus veikliųjų medžiagų derinys ir terapinės koncentracijos.

 • Garantuotas rezultatas jau po pirmosios procedūros.

 • Rekomenduojama nėščiosioms ir krūtimi maitinančioms (šis faktas patvirtina sudedamųjų medžiagų saugumą ir kokybę).

 • Universalu ir pritaikoma žinomoms aparatinėms metodikoms (platus aktyvinamųjų priemonių ir serumų pasirinkimas).

 • Specialūs protokolai, skirti kuperozės, demodekozės, aknės, rožinės, liekamųjų spuogų reiškinių, hiperpigmentacijos pasireiškimų korekcijai. Atstatomųjų procedūrų po odos šveitimo, lazerinės abrazijos, dermabrazijos, strijų korekcijos ir kitų protokolai.

 • Idealios kosmetikos priemonės odos priežiūrai ir regeneracijai.

 • Neagresyvios kosmetikos priemonės jautriai odai. Nesukelia alergijos.

 • Augalinės kilmės sudedamosios dalys.

 • Indvidualiam naudojimui skirtoje linijoje daug skirtingų priemonių: serumai, koreguojamosios priemonės, kremai ir aktyvinamieji preparatai.

 • Sudėtyje nėra sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų, gyvulinės kilmės produktų, mineralinių aliejų, tik natūralūs minkštikliai ir emulsikliai.

Visos linijos OXYGEN BOTANICALS priemonės puikiai tarpusavyje dera, todel kosmetologas gali tobulinti standartines procedūras ir, atsižvelgdamas į odos tipą, būklę, specifines problemas bei amžių, kiekvienam klientui sudaryti indvidualią programą.

OXYGEN CEUTICALS

OXYGEN CEUTICALS misija yra gerinti odos būklę. Kompanija pasišventusi šiam tikslui ir pasižadėjusi kurti pažangias odos priežiūros priemones, remdamiesi moksliniais odos tyrimais. OXYGEN CEUTICALS odos priežiūros priemonės yra gaminamos Pietų Korėjoje. Jas naudoja dermatologai ir plastikos chirurgai, jos pasitelkiamos kaip papildomos priemonės profisionalioms grožio procedūroms bei kasdienei priežiūrai namuose. Mes siekiame gerinti odos atsinaujinimą, mažinti senėjimo požymius, saugoti odos sveikatą ir užkirsti kelią galimos žalos poveikiui.

Prekių ženklas OXYGEN CEUTICALS sukurtas prieš trylika metų ir remiasi moksline idėja, kad deguonis yra geriausia probleminės odos terapija. Be grynojo ir stabilizuotojo deguonies prekių ženklas efektyviai odos priežiūrai pasitelkia kamienines ląsteles, peptidus ir epidermio augimo faktorius bei pažangią pernešimo nanosomų pagalba technologiją. Šiandien vien Pietų Korėjoje OXYGEN CEUTICALS produktus naudoja daugiau nei 800 garsių grožio įstaigų. Tai populiariausias prekių ženklas estetiniams ir gydymo tikslams naudojantis deguonį. Juo pasitiki ligoninės, garsios klinikos, grožio profisionalai, kurie nedvejodami rekomenduoja OXYGEN CEUTICALS produktus naudoti ir namuose, nes jie užtikrina maksimalų ir stabilų rezultatą.

Ilgalaikiai ir visapusiški rezultatai pasiekiami derinant modernias profisionalias gydomąsias ir grožio procedūras bei pažangią priežiūrą namuose. Integruotos odos priežiūros programos pagrindas – klinikinės procedūros. OXYGEN CEUTICALS padeda ir prieš procedūras, ir po jų – tai paruošiamoji priežiūra, priežiūra po procedūrų ir kasdienė priežiūra. Optimaliam rezultatui pasiekti, siūlome profisionalias priemones giliam odos atsluoksniavimui ir jauninamosioms programoms.

Integruotos odos priežiūros programos privalumai akivaizdūs: visapusiška programa suderina priežiūrą namuose, gydomąsias procedūras bei profesionalią priežiūrą ir leidžia pasiekti ilgalaikių rezultatų: sveikesnės ir jauniau atrodančios odos.

Deguonies molekulės nėra stabilios. Deguonies kompleksas gaunamas pasitelkus reakcijų technologijas. Pradiniame etape keturi augaliniai komponentai (saldymedžių šaknys, vainikinės skaistažiedės, ryžių sėlenos ir lotosų žiedai) fermentuojami ir suskaidomi į mažesnes daleles- nanosomas. Po to mišinys praleidžiamas per siurblį su grynuoju deguonimi ir įterpiamas į kompleksą aukšto slėgio kristalizacijos (reakcijos) proceso pagalba.