radio-daziu-liftingas2Ultragarsinė procedūra (šveitimas ir medžiagų įvedimas)

Medžiagų įvedimas – Sonoforezė

Po šveitimo procedūros (ultrogarsų, mikrodermabrazijos ar oksibrazijos) estetiniam efektui sustiprinti iš karto galima atlikti procedūra sonoforezę (medžiagų įvedimas į gilesnius odos sluoksnius).

Ultragarso bangų poveikis:

Kosmetologijoje naudojamos ultragarso bangos stabdo senėjimą, skatina regeneraciją, stangrina audinius, yra efektyvios gydant spuogus. Ultragarso sukeltos bangos audiniuose ir ląstelėse atlieka mikromasažą.Tuo pačiu metu padidėja odos ir kraujagyslių sienelių pralaidumas ir skysčio nutekėjimas per ląstelių membranas. Tai pakeičia jonų koncentraciją ir ląstelių jautrumą. Tokiu būdu stimuliuojami fiziologiniai apykaitos procesai. Audinio pH iš rūgštaus- tampa labiau šarminis. Tai savo ruožtu sukuria geresnę terpę. Rezultatas: stimuliuojami ir normalizuojasi medžiagų apykaitos procesai, vyksta kolageno ir elastino skaidulų sintezė, aktyvuojami fibroblastai. Ultragarso poveikyje sustiprėja odos tonusas, sumažėja raukšlių gylis ar jos visai išnyksta,  suaktyvinami odos regeneraciniai procesai, atsiranda liftingo poveikis. Po kiekvienos procedūros oda geriau išlaiko drėgmę, stangrėja, gražėja jos spalva.

Sonoforezes poveikis:

Sonoforezė  –veikliųjų medžiagų įvedimas į odą ultragarso pagalba. Sonoforezės dėka naudojama kosmetinė priemonė kur kas greičiau ir giliau įsiskverbs į odos sluoksnius ir ten dirbs savo darbą- skatins kolageno ir elastino skaidulų sintezę, prisotins kraują deguonimi, drėkins, jaunins Jūsų odą. Kremo poveikis trunka iki pirmo prausimosi, nes tepant ar vilgant veidą medžiagos pasiskirsto tik odos paviršiuje. Veikiant ultragarso bangoms, ekstraktai, eliksyrai ar serumai įterpiami į pačius giliausius odos sluoksnius ir poveikis išlieka ilgesnį laiko tarpą.

Veiksmingų kosmetinių priemonių įvedimas sonoforezės pagalba padeda pasiekti įvairių tikslų pagal kiekvieno individualius poreikius:

  • Riebios odos priežiūra – mažina uždegimą, gerina limfos drenažą, valo odos poras, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą;
  • Jauninanti procedūra – aktyvina regeneracinius procesus, stangrina, mažina raukšlių gylį,gražina odos spalvą ir vientisumą;
  • Jautrios, paraudusios odos gydymas – nuramina odą, stiprina kapiliarus, suaktyvina regeneracinius procesus, suteikia odai komfortą;
  • Mezoterapija ultragarsu – įvedamas hialuronas, amino rūgštys, karnitinas, kolagenas I rk t. medžiagos, ko pasekoje oda atsigauna, pagerėja odos elastingumas, stangrumas, oda geriau išlaiko drėgmę, tampa skaistesnė.

Šias procedūras galima atlikti atskirai arba iš karto po šveitimo.

KAINOS:

Procedūrų kaina taikant kartu su šveitimų 25-35 EUR  (priklauso nuo įvedamų medžiagų ir ploto).