Veido procedūros su GIGI kosmetika

Veido procedūros su GIGI kosmetika:

gigi-lotusIndividuali, aukštos kokybės, paramedicinine kosmetika   „GIGI“,buvo sukurta garsios Izraelio kompanijos “GIGI Cosmetics”, laboratorijoje. Pagrindinis “GIGI” kosmetikos laboratorijos steigėjas yra Eliezer Landau, gerai žinomas biochemikas ir farmakologas.

Elizer Landau naudojant savo pasiekimus kosmetologijoje, farmakologijoje, dermatologijoje  fito ir  aromaterapijos, patirtimį rytų medicinoje, 50- metais sukūrė keletą unikalių produktų skirtų probleminės odos priežiūrai bei priemones lėtinančias odos senėjimą brandžiai odai.

Elizer Landau sukūrė efektyviai dirbančią kompaniją, kuri išnaudodama mokslinį požiūrį, šiuolaikines tehnologijas ir aukštos kokybės ingridientus gamina naujus, aukščiausios kokybės produktus gydomojoje kosmetologijoje. Per pastaruosius porą dešimtmečių kompanija padarė didelę pažangą teisėtai gavusi tarptautinį pripažinimą, užimusi lyderių  pozicijas profesionalios kosmetikos rinkoje savo šalyje –Izraelyje. «GIGI Cosmetic Labs» sėkmingai eksportuoja savo produkciją į Japoniją, Vengrija, JAV, Vokietija, Kinija, Kanada, Ispanija, Norvegija ir kitas šalis.

Išskirtinės ”GIGI” produkcijos ženklo savybės yra: sekmingas, moksliniais tyrimais pagrįstas natūralių ingredientų ir aukštųjų biotechnologinių produktų derinys, kuris lemia didelį produkcijos aktyvumą ir efektyvumą. Šiai  produkcijai farmacijos gamykloje «AGIS» Izraelyje, yra taikomi tokie pat aukšti reikalavimai kaip ir vaistams: saugos, kokybės, hipoalergijos bandymai.

Platus produkcijos asortimentas, tai daugiau nei 400 gaminių veido ir kūno odos gydymui ir priežiūrai. Visi produktai yra sukurti pagal įvairių tipų odos poreikius. Daugiau nei 120 šios kosmetikos linijos pozicijų yra skirtos odos priežiūrai namuose. Produkcija yra nuolat atnaujinama atsižvelgiant į naujausius mokslinius tyrimus ir pasiekimus.

Produkcijos kokybės kontrolė vyksta pirmaujančiose pasaulio mokslinių tyrimų laboratorijose: Japonijoje, Vokietijoje, JAV, Kanadoje, Vengrijoje, Ispanijoje, Izraelyje. Klinikiniai tyrimai atliekami –gerai žinomuose medicinos centruose.

Kai kuri produkciją  yra unikali neturinti  analogų, ir praktiškai nepakartojamą sprendžiant kai kurias veido odos problemos. Kai kuri produkcija  yra unikali neturinti  analogų, ir praktiškai nepakartojama sprendžiant kai kurias veido odos problemas.

Stilingas pakuotės dizainas atkreipia visų dėmesį. Lengva naudoti profesionalams ir malonų klientams. Visa produkcija yra malonaus kvapo ir švelnios konstistencijos. Gaminių sudėtyje nėra parabenų!

Produkcija nėra bandoma su gyvūnais, yra saugi ir efektyvi kasdieniniam naudojimui.Produkcijos kokybė  patvirtina sertifikatai FDA, ISO 9002 ir Izraelio Sveikatos  ministerija.

img_14976699_1335586343150562_1438844885063358769_o

Anti-Age procedūra su Nutri-Peptidais (koncentrato įvedimas  ir AUKSINĖ alginatinė kaukė)

„Aktyvi serija“, kurią kuriant derinti tiek technologiniai komponentai, tiek natūralios medžiagos, leidžiančios gauti greitą rezultatą klinikoje ir tęsti procedūras  namuose.

Didelis preparatų, skirtų odos drėkinimui, maitinimui ir optimaliai priežiūrai, užkertančių  kelią odos suglebimui ir senėjimui, balinančių odą, subalansuojančių odos riebalų gamybą, asortimentas.

Žemos molekulinės masės inovaciniai komponentai ir natūralios medžiagos veikia sinergiškai, skatindami odoje aktyvius procesus.

Nauja biomimetinių peptidų  X50 – PhotoGlow panaudojimo koncepcija

Fotomoduliacija (fotomodulation) – naujoji peptidų panaudojimo odos priežiūrai koncepcija, kaip energijos šaltinį išnaudojanti saulės spindulius (ATP). Energija daro poveikį odos sluoksniams ir skatina procesus, kurie stimuliuoja odos funkcijas, pagerina jos būklę ir išvaizdą. Tyrimai įrodė, kad fotomoduliacija yra revoliucinė naujų odos ląstelių kūrimo  koncepcija.

Įvairioms molekulėms ląstelių membranose sugeriant šviesos energiją, įvyksta fotocheminė reakcija audinyje. Ši reakcija odos sugeriamą šviesos energiją paverčia į ląstelių energiją, didinančią ląstelių aktyvumą, būtiną naujo pluošto susidarymui.

Inovacinė transportavimo sistema PhotoGlow šviesos energiją paverčia į cheminę energiją (АТР).

PhotoGlow transportavimo sistema – sudėtis ir poveikis

PhotoGlow transportavimo sistemą sudaro makroskopinė polimerinė kapsulė su jūros  dumblių ekstraktu (Chlorella Vollgaris) ir rišamųjų peptidų  (ligandų*) apvalkalėliu.

Peptidai atpažįsta ant ląstelių (fibroblastų) apvalkalo esančius receptorius, prie jų prisijungia, leisdami kapsulėje esančiam aktyviam komponentui ištirpti ląstelėse.

Polimerinį apvalkalėlį sudaro  tirpstantys odoje aktyvūs komponentai, kurių sudėtyje yra pieno ir glikolio rūgšties. Jie suaktyvina ląstelių atkūrimo procesus, išlygina odą ir suteikia jai gaivumo bei glotnumo.

Kapsuliuotas jūros dumblių (Chlorella Vollgaris) ekstraktas  papildytas chlorofilu, kuris sugeria šviesos spindulius UVA ir UVB (panašus procesas – fotosintezė – vyksta augaluose) ir ištirpsta fibroblastuose, skatindamas cheminės energijos (ATP) gamybą; suaktyvinus mitochondriją padidinama kolageno gamyba.

PhotoGlow per trumpą laiko tarpą suteikia odai švytėjimo ir sveikos išvaizdos, daro ją  glotnesnę – dėl inovacinių būdų prasiskverbti į odą per minimalų laikotarpį pasiekiama maksimalių rezultatų.

Procedūros eiga:

 1. demakiažas
 2. cheminis ar fermentinis pilingas
 3. koncentrato įvedymas elektroporacijos ar masažo būdų
 4. Auksinė alginatinė kaukė
 5. užbaigimo serumas ir kremas

Anti-Aging Booster – Koncentratas, stabdantis odos senėjimą

Koncentrato, stabdančio senėjimą, pagalba oda išsaugo gyvybingumą ir švytėjimą.  Į koncentrato sudėtį įeina unikalus kompleksas, šviesą paverčiantis energija. Kitą aktyvų komponentą sudaro hialurono rūgštis, todėl jis sustiprina jungiamojo audinio ląstelių gebą išlaikyti didelius drėgmės kiekius.  Vidiniame sluoksnyje įvyksta pokyčiai – išsilygina epidermio tekstūra ir iš karto po procedūros regimai pagerėja odos būklė.

Savybės

 • Nedelsiant sudrėkina odą
 • Skatina kolageno gamybą
 • Pagerina odos tekstūrą ir panaikina defektus
 • Užkerta kelią raukšlių susidarymui
 • Odai suteikia gyvybingumo ir sveikos išvaizdos

Oily & Combination Booster – Koncentratas riebiai odai

Koncentratas skirtas profesionalioms riebios odos priežiūros procedūroms kosmetikos  salonuose. Padeda subalansuoti riebalinių liaukų veiklą ir išvalo poras. Į sudėtį įeina ekstraktai, raminantys paraudusią odą ir turintys antibakterinių savybių, vitaminas A, padedantis pašalinti negyvas ląsteles ir suteikiantis odai švelnumo. Panaudojant koncentratą, oda tampa lygi, matinė, o odos paviršiaus  defektų matomai sumažėja.

Savybės:

 • Padeda sutraukti išsiplėtusias poras
 • Tučtuojau sudrėkina odą
 • Normalizuoja riebalų išsiskyrimą
 • Pagerina tekstūrą ir slopina uždegimą odos paviršiuje
 • Odai suteikia gaivumo, ji įgauna matinį atspalvį
   
  Whitening Booster – Šviesinamasis koncentratas

Šviesinamasis koncentratas, skirtas profesionalioms riebios odos priežiūros procedūroms kosmetikos  salonuose. Į sudėtį įeina odą šviesinantys komponentai, veikiantys momentiškai. Šviesina pigmentų sankaupas, kurios sudaro gilias pigmentines dėmes.

Savybės:

 • Pašviesina odos atspalvį
 • Odai suteikia gyvybingumo ir sveikos išvaizdos
 • Pašalina melanino sankaupas
 • Momentiškas poveikis