Veido procedūros su Dr.Spiller kosmetika

Veido procedūros su Dr.SPILLER kosmetika:

 

„Gamta sukuria šedevrus – mes virtuoziškai juos atliekame“ H.Špileris

Kompanija įsteigta gydytojo ir farmociniko H.Špilerio ir turi daugiau negu 50-metų istoriją ir nepriekaištinga reputaciją. Nuo pirmos įkurimo dienos kompanija vadovaujasi filosofija: „Kosmetika harmonizuojanti su gamta“. Šiuo metu Dr.Špilerio produkcija naudojama 40 pasaulio šalių. Ji žinoma kaip hipoalergiška kosmetika išsprendžianti visas odos problemas su matomais rezultatais.
Mokslinė-tyrimo kompanijos laboratorija randasi ekologiškoje švarioje vietoje – Bavarų Alpių širdyje – Siegsdorf mieste – netoliese Chiemse ežero. Joje tiriamos odos ypatybės ir natūralių gamtos išteklių poveikis jai. Kad sukurti naujos kartos kosmetines priemones H.Špileris ir jo mokslininkų grupė, tirianti natūralios priežiūros koncepciją, kreipėsi į gamtą, nes ji turi didelį potencialą naujiems atradimams medicinoje ir kosmetologijoje, pajėgi duoti naujus sprendimus odos problemoms, senėjimo stabdymo ir prevencijos sprendimams.

„Gamta – mūsų pagrindinis mokytojas, duodantis mums protą ir inspiraciją. Mėgdžiojant gamtos pasaulį, skolinantis iš jo idėjas ir panaudojant jas, mes kuriame aukštos technologijos kosmetines priemones, kurios orientuotos į rezultatą, kuriuose natūralūs ingridientai ne tik panaudoti sudėtyje, bet parinkti tokiu budu, kad pilnavertiškai atitiktų fiziologinei sveikos odos struktūrai“.

Bioimitacija atskleidžia naują mokslo šaką – Biomimetiką ( iš lot. Bios – gyvenimas, mimesis – imitacija, pamėgdžiojimas) – tai gamtos nagrinėjimas ir pernešimas biologinių žinių į praktinę veiklą. Nes gamta visada reikalauja (duoda,siūlo) maksimalų rezultatą – gamtos principai ir mechanizmai tobuli.

Sveika oda – tai tobulai organizuota sistema, apsaugota nepažeistu raginiu sluoksniu. Jis turi unikalią savireguliacijos savybę ir gali gaminti savąjį „maitinamąjį kremą“, kuris priklausomai nuo aplinkinių veiksnių apsaugo, drėkina, maitina odą – suteikia pilnavertišką funkcionavimą.

„Geriausia profilaktiška odos priežiūra – tai jos naturalios apsauginės funkcijos palaikymas ir normalaus drėgmės lygio išlaikymas per visą dieną. Bet kai odos išvaizda ir funkcijos pažeistos, ji dehidratuota ir sujautrinta, reikia panaikinti disbalansą, efektyviai atstatyti ir apsaugoti odą į pagalbą skuba kosmetinės priemonės, kurios pagal savo sudėti atkartoja žmogaus odos apsaugines funkcijas (barjerus, veikia ekologiškai, nepažeidžiant homeostazės odoje. Butent tokios kosmetinės priemonės yra Dr. Spiller, kurie sukurti naudojant patobulintos plokštelinės (lamellar) emulsijos technologija Dr. Spiller Hydratain™“.

Procedūra jautriai odai SENSICURA

SENSICURA procedūros stiprina odą ir atkuria jos apsaugines funkcijas.

Oda nuraminama ir regeneruojama. Palaipsniui ir ilgam laikui atkuriamas jos švelnumas. Priklausomai nuo procedūros, gali būti išlyginamos smulkios raukšlelės ir padidinamas odos elastingumas.

SENSICUR A linija sukurta atsižvelgiant į jautrios odos poreikius.

Vis daugiau suaugusiųjų skundžiasi, kad po prausimosi jų oda tampa jautresnė, yra paraudusi, spuoguota, netoleruoja daugelio kosmetinių produktų ir yra jautri aplinkos dirgiklius, tokius kaip saulė ar vėjas.

Sumažėjusio odos atsparumo priežastis – pažeistas odos apsauginis barjeras, dar vadinamas lipidų barjeru: jis apsaugo nuo išorės veiksnių ir transepiderminio vandens netekimo. Tik nepažeistas odos barjeras užtikrina tinkamą epidermio funkciją.

Dr. Spiller odos priežiūros koncepcija paremta keturiais principais:

 • Jautrumo mažinimas
 • Lipidų barjero stiprinimas
 • Raminimas
 • Drėkinimas

SENSICURA malonios tekstūros produktai iš Dr. Spiller SkinTherapy Solutions serijos padės nuraminti ir stabilizuoti odą.

SENSICURA linijos produktuose visiškai nėra silikono, aromatinių aliejų ir konservantų.

Veikliosios medžiagos:

Magnolijos žievės ekstraktas buvo specialiai sukurtas jautriai odai. Raminantis priešuždegiminis magnolijų poveikis žinomas tradicinėje kinų medicinoje, indų Ajurvedos gydymo metodikoje ir japonų Kampo medicinoje. Magnolijos žievė išsiskiria savo poveikiu iš kitų anksčiau žinotų odą raminančių ingredientų, kadangi ji taip pat mažina odos jautrumą. Sumažėja odos savybė greitai reaguoti į dirgiklius. Ilgiau išlaikoma odos pusiausvyra.

Vitamino F kompleksas, būdamas efektyvus linolo rūgšties „dozatorius“ sutankina lipidų barjerą. Tik nepažeistas lipidų barjeras užtikrina odos funkciją ir apsaugo odą nuo drėgmės praradimo, sausumo ir žalingo aplinkos poveikio. Nuraminamos sudirgintos ir sausos odos sritys.                           5

Alantoino ir pantenolio teigiamą poveikį odai lemia jų gydomosios ir atkuriamosios savybės. Abi šios medžiagos mažina odos sudirgimą. Pantenolis skatina odos atkuriamuosius procesus ir metams bėgant jis pasiteisino net gydant žaizdas.

Šių veikliųjų medžiagų derinys pasiteisino kaip sėkminga koncepcija sausai, pleiskanojančiai ir sudirgusiai odai nuraminti ir stabilizuoti. Malonus odos pojūtis užtepus produkto rodo, kad kasdienė priežiūra gali būti maloni patirtis, net ir turint ypač jautrią odą.

Veikimo principas:

 • Atkuriamas lipidų barjeras ir sustiprinama odos barjero funkcija. Tai būtinos sąlygos, kad oda būtų sveika ir atliktų savo fiziologines funkcijas.
 • Sausumas ir pleiskanojimas išnyksta.
 • Sužvarbusi, pleiskanojanti tampa pastebimai lygesnė.
 • Polinkis į raudonumą ir sudirgimą išnyksta.
 • SENSICURA produktai ne tik nuramina odą sumažindami jos jautrumą į dirgiklius, bet ir išlaiko jos pusiausvyrą ilgesnį laiką.
 • Oda stabilizuojama ir nuraminama.
 • Sudirgimai praeina, oda nurimsta ir jos atsistatymo laikas sutrumpėja.

SENSICURA odos nuvalymo produktai

Produktuose naudojamos švelnios valančios ir aktyviosios medžiagos slopina odos reakcijas į dirgiklius ir apsaugo apsauginį sluoksnį nuo drėgmės praradimo. Kiekvieną dieną smulkios dulkės, nešvarumai ir aplinkoje esantys toksinai nusėda ant odos paviršiaus. Kai odos apsauginis barjeras pažeistas, šie nešvarumai prasiskverbia į viršutinį odos sluoksnį ir dirginimas sustiprėja.

Dėl šios priežasties jautrią odą labai svarbu nuvalyti ryte ir vakare.

Prausimosi emulsija SENSICURCleansing Emulsion

 • Sodri pienelio konsistencija – tai pirmas švelnios odos priežiūros žingsnis. Viskas, kas per dieną ar naktį susikaupė ant jūsų odos, nuvaloma iki pat porų.

Veikliosios medžiagos: Magnolijos žievė, vitamino F kompleksas, pantenolis, alantoinas, skvalanas.

Tonikas SENSICURA Toner:

 • Ilgalaikio poveikio tonizuojantis veido losjonas.
 • Drėkina ir maitina: akimirksniu atstatomas lipidų trūkumas ir drėgmė.
 • Oda atgaivinama ir jaučiamas švelnumo pojūtis.

Veikliosios medžiagos: Magnolijos žievė, vitamino F kompleksas, pantenolis, alantoinas.

Serumas SENSICURA Seru– intensyviai drėkina ir tvirtina odą

Serumas Sensicura Aukščiausios klasės odos priežiūra itin jautriai odai.

 • Koncentruotai veikianti atkuriančioji sistema mažina sudirgimą ir sugražina švelnumą pleiskanoti linkusiai odai. Dėl sudėtyje esančios hialurono rūgšties serumas yra unikalus drėgmės rišiklis.
 • Dėl sumažėjusio drėgmės rišiklio kiekio ir transepiderminio vandens nuostolio oda jaučia drėgmės deficitą. Hialurono rūgštis atkuria drėgmės lygį, o vitamino F kompleksas jį „užrakina“ ir išlaiko.
 • Mums senstant odoje esantis hialurono rūgšties kiekis mažėja ir drėgmės deficitas auga – serumas SENSICURA Serum kovoja su šiuo reiškiniu.
 • Be to, vitaminas E neleidžia odai senti anksčiau laiko.

Veikliosios medžiagos: Magnolijos žievė, vitamino F kompleksas, pantenolis, alantoinas, hialurono rūgštis, vitaminas E.

Kremai yra trijų skirtingų formulių nuo lengvos iki riebios tekstūros. Priklausomai nuo odos poreikių, klientas gali pasirinkti jam tinkamiausio riebumo kremą. Žemiau pateiktos savybės būdingos visų trijų tipų produktams:

 • Intensyviai ramina, palengvina tipines sudirgintos odos reakcijas.
 • Pastebimai sumažėja sausumas ir egzemų.
 • Išnyksta nemalonus deginimo ir niežėjimo jausmas.
 • Kaskart naudojant oda jaučia palengvėjimą.
 • Dėl sudėtyje esančio skvalano oda padengiama apsaugine plėvele.
 • „Neatsiejama nuo gerovės“ – taip vartotojai apibūdina savo pojūčius naudojant šiuos odos priežiūros produktus!

Atkuriamasis kremas SENSICURA (Senėjimą stabdantis, lipidai sudaro apytikriai 30 %)

 • Suformuoja apsauginį barjerą bei pasižymi senėjimą stabdančiu poveikiu.
 • Hialurono rūgštis kovoja su drėgmės netekimu, kuris pasireiškia dėl pažeisto odos barjero ir metams bėgant auga.
 • Vitamino F kompleksas ir magnolijų žievė stiprina odos barjerą, mažina odos jautrumą ir tokiu būdu sudaro sąlygas pasireikšti biomimetiniam regeneruojamųjų peptidų poveikiui.
 • Itin gerai toleruojami regeneruojamieji peptidai imituoja odos mechanizmus ir stimuliuoja funkcijas, kurios stiprina jungiamąjį audinį ir taip lygina raukšles.
 • Vitaminas E taip pat stabdo odos senėjimo procesus.

Veikliosios medžiagos: Magnolijos žievė, vitamino F kompleksas, pantenolis, alantoinas, skvalanas, hialurono rūgštis, vitaminas E, regeneruojamieji peptidai.

Drėkinimo kompleksas SENSICURMoisturizing Complex – 24 valandas puoselėjantis odą lengvas kremas, lipidai sudaro apytikriai 14 %

 • Plunksnos lengvumo konsistencija ir intensyvi priežiūra viename produkte.
 • Dėl lengvos konsistencijos drėkinamasis kompleksas SENSICURA Moisturizing Complex yra optimalus produktas naudoti vasarą.

Intensyvaus poveikio kremas SENSICURA– 24 valandas puoselėjantis odą, lipidai sudaro apytikriai 28 %

tarsi apsauginis skydas, 24 valandas odą puoselėjantis kremas saugo odą ir neleidžia atsirasti tempimo ar sausumo pojūčiui.

 • Dienos ar naktie metu, su ar be makiažo oda išlieka švelni.
 • Papildomą laisvųjų radikalų sukeliamą stresą neutralizuoja vitaminas E .

Veikliosios medžiagos: Magnolijos žievė, vitamino F kompleksas, pantenolis, alantoinas, skvalanas, vitaminas E .